Yeniden Refah'ta SKM Başkanı Ferudun Öztaş oldu

Seçim çalışmalarına hız veren Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı seçim koordinasyon merkezi başkanlığına İl Sekreteri Ferudun Öztaş ı atadı.

Yeniden Refah'ta SKM Başkanı Ferudun Öztaş oldu
21 Ocak 2023 - 18:51
İl Başkanı Önder Narin in önerisi ile il yönetim kurulu üyeleri tarafından SKM Başkanlığına seçilen Ferudun Öztaş ilk iş olarak seçim çalışmaları için görevlendirmeler yaptı.
Ferudun Öztaş yapacağı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

“ Her iki ittifakta mevcut durumda %50 çoğunluğa ulaşamıyor bu durumda seçimin kaderini Yeniden Refah Partisi belirleyecek. Cumhur ittifakına kızgın olan seçmende, Millet ittifakından umudu kalmayan seçmende Yeniden Refah Partisi ni alternatif olarak görüyor ve bize yöneliyor. Şuan çok büyük bir teveccüh var. Bunu üye sayılarındaki artışla da  görebiliyoruz. Bu büyük teveccühe layık olabilmek ve Genel Başkanımız Dr Fatih Erbakan ı cumhurbaşkanı yapmak için Kayseri Seçim Koordinasyon Merkezi olarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Bütün seçim sürecini yapmış olduğumuz görevlendirmelerle tek merkezden yöneteceğiz. Genel merkez SKM den aldığımız talimatlar ile milletvekili adaylarının çalışmaları , saha aktiviteleri , medya tanıtım , strateji ve programlar ile seçim sandığı çalışmalarına kadar  her şey bir bütün ve program dahilinde olacak.  Almış olduğum sorumluluğun ve yükün ağırlığının farkındayım. Elhamdülillah bu yükün altından kalkacak güce sahibim. Ben ve inanmış çalışma arkadaşlarım hedefe odaklanarak seçimde en güzel neticeleri almak ve partimizi vatandaşımıza en iyi şekilde anlatabilmek için çalışma içerisinde olacağız. Beni bu göreve layık gören başta İl Başkanımız Önder Narin olmak üzere bütün il yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. İman varsa imkanda vardır"

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum