Yasak Elma 74. son bölüm tek parça full izle, Yasak Elma 75. yeni bölüm fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 23 Mart Pazartesi akşamı 74. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yasak Elma 74. son bölüm tek parça full kesintisiz izle! Yasak Elma 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Yasak Elma 74. son bölüm tek parça full izle, Yasak Elma 75. yeni bölüm fragmanı
24 Mart 2020 - 01:08
Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma, 74. bölümüyle Fox Tv ekranlarında izleyicilerin karşısına çıktı. Yasak Elma 74. Bölümünde; Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır. Peki Yasak Elma'nın yayınlanan 74. son bölümünün ardından 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Yasak Elma 74. bölümde Ender Şahika'nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika'nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir. Halit ise Yıldız'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız'ın kafası çoktan karışmıştır. Yasak Elma’nın yayınlanan son bölümünün ardından Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?
Halit, Şahika'yı yenebilmek için bir intikam planı yapar. Lila ve Erim babalarına destek olmak için ellerinden geleni yaparken Zehra yeni düzene uyum sağlamakta zorlanır. Yıldız ve Kerim yakınlığı başlarken, beklenmedik sürprizlerle yüzleşeceklerdir. Şahika ise Ender'den tamamen kurtulmak için yeni bir oyunun içindedir.
YASAK ELMA 74. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
YASAK ELMA 75. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma dizisinin 74. Bölümü biter bitmez dizinin bir sonraki bölümünde neler olacağını merak edenler 75. Bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Yasak Elma 75. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?
YASAK ELMA 75. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum