Uyuşturucu madde operasyonunda 2 gözaltı

Kayseri’de polis ekiplerince yapılan operasyonda uyuşturucu ticareti yapmak ve uyuşturucu madde bulundurmak suçlarından 2 şüpheli yakalandı, 1 kişiye ise 'uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçundan işlem yapıldı.

Uyuşturucu madde operasyonunda 2 gözaltı
26 Nisan 2023 - 11:03
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucuyla mücadele kapsamında çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda R.R. isimli şahısın kentte, uyuşturucu madde ticareti yaptığı delillendirilerek yakalandı. R.R. üzerinde yapılan aramalarda 10 parça 20,20 gram Metamfetamin maddesi, 2 parça 0.80 gram Esrar maddesi, 1 adet Ekstazi hap, 2 adet Kuru sıkı tabanca, 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, 57 adet 7.65 fişek, 4 adet kuru sıkı fişek ele geçirildi.

Olay ile ilgili R.R. isimli şahsa ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan işlem yapıldı. R.R. işlemlerinin ardından adli makamlara mevcutlu olarak intikal ettirilecek. 

Ayrıca H.A. ve M.E.A. isimli şahıslara ‘uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçundan işlem yapılmış, H.A. isimli şahsın yapılan GBT sorgusunda uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan Kayseri 1. Ağır Mahkemesince aranması olduğu tespit edilmesi üzerine gözaltına alındı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum