Tapdi Oksijen halka arz ne zaman, TNZTP kaç lot verir?

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 29 Aralık'ta halka arzına onay verdiği Tapdi Oksijen'in talep toplama tarihleri belli oldu. Tapdi Oksijen halka arz ne zaman, eşit dağıtım mı oransal mı, kaç lot verir? Tapdi oksijen talep toplama tarihleri ve saatleri ne zaman, TNZTP hangi bankalar? T1 - T2 geçerli mi alınır mı?

Tapdi Oksijen halka arz ne zaman, TNZTP kaç lot verir?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tapdi Oksijen halka arzı 29 Aralık 2022 tarihinde onay almıştı. Şirketin talep toplama tarihleri de Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyuruldu. Tapdi Oksijen halka arzına katılmak isteyenlerse konuyu internet ortamında araştırıyor. İşte şirketin halka arzına dair detaylar…

TAPDİ OKSİJEN NE İŞ YAPAR?

Tınaztepe Sağlık Grubu olarak bilinen Tapdi Oksijen Özel Sağlık Ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., bünyesinde bulundurduğu Buca Tıp Merkezi, Özel Tınaztepe Hastanesi ve Özel Tınaztepe Galen Hastanesi olmak üzere 3 merkezi ile sağlık hizmeti veren bir kuruluştur.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZ DETAYLAR

Şirket, halka arza toplam 28.000.000 TL nominal değerli payı (lot) konu edecek. Halka arzda dağıtım yöntemi eşit dağıtım olarak duyuruldu.

Talep toplama tarihleri ise 5-6 Ocak 2023 olarak açıklandı. Tapdi Oksijen’in halka arzında işlem kodu ise TNZTP olacak.

Öte yandan halka arz fiyatı ise 10,21 TL olarak açıklandı. Şirketin halka arzına T1 ve T2 bakiye ile katılmak mümkün olacak.

Halka arza tüm banka ve aracı kurumlar üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

TAPDİ OKSİJEN KAÇ LOT VERİR?

TNZTP halka arzına 650.000 yatırımcı katılırsa 43 lot, 700.000 yatırımcı katılırsa 40 lot, 800.000 yatırımcı katılırsa 35 lot düşecektir.

Bu durumda, 43 lot için 440 lira, 40 lot için 410 lira, 35 lot içinse 358 lira yeterli olacaktır.

Ancak hesap bu yalnızca varsayımdır. Halka arzda daha fazla ya da az lot dağılımı gerçekleşebilir.

HATIRLATMA: Halka arzlara dair tüm gelişmeleri anlık bildirimlerle öğrenebilirsin. Halka Arz mobil uygulama Google Play'de yayında. BURAYA tıklayarak uygulamayı cihazına yükleyebilirsin.

Bakmadan Geçme