• Haberler
  • Magazin
  • Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? Serdar Ortaç koronavirüs test sonucu!

Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? Serdar Ortaç koronavirüs test sonucu!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sabah saatlerinden sosyal medya hesabı Instagram üzerinden bir canlı yayın yaptı. Takside olduğu görülen ve halsizliği yüzünden okunan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, koronavirüs testi yaptırmak üzere hastaneye gittiğini söyledi. Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? Serdar Ortaç test sonucu belli oldu!

Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? Serdar Ortaç koronavirüs test sonucu!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç, sevenlerini endişelendiren bir canlı yayın yaptı. Sabah saatleriden evinden çıkarak taksiye binen Serdar Ortaç, halsiz görüntüsüyle koronavirüse yakalanma ihtimaline karşı test yaptırmak üzere hastaneye gittiğini söyledi.
Kendisinden yaşça küçük olan Seçil Gür ile aşk yaşamaya başlayan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, bu sabah saatlerinde rahatsızlanınca hastaneye gitti. Evinden çıkıp taksiye bindiği andan başlayarak hastane içerisindeki tüm diyaloglarını kayıt altına alıp sosyal medya hesabından paylaşan Serdar Ortaç, koronavirüs testi yaptırdı.
“İNŞALLAH NEZLE OLMUŞUMDUR”
Instagram hesabından anbean paylaşım yapan Serdar Ortaç, “Saat sabahın 9’u… Koronavirüs testi yaptırmaya gidiyorum. Taksici beni aldı sağ olsun. Ateşim falan yok ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım. İnşallah nezle veya gribimdir.”
“BAĞIŞIKLIK SİSTEMİM İYİYMİŞ”
Hastaneye girdikten sonra ateşini ölçtüren Ortaç, “Ateş normal yırttık. Hastanede Göğüs Hastalıkları bölümüne geldim. Tomografiye gireceğim orada virüs varsa görünecek. MS hastası olduğum için doktorumun verdiği ilaç benim tüm bağışıklık sistemimi koruyormuş” ifadelerini kullandı.
TEST SONUCU NEGATİF ÇIKTI
Daha sonra yeni bir açıklama yapan Ortaç, “Koronavirüs test sonucum negatif çıktı. Solunum yolunda biraz rahatsızlığım var” diyerek sevenlerini rahatlattı.

[ilgili-video=12]
 

Bakmadan Geçme