Semih Sevim kimdir, kaç yaşında, nereli, neden öldü?

İstanbul’da ormanlık alanda cansız bedeni bulunan Semih Sevim hakkında detaylar birçok kişi tarafından merak edilerek araştırılmaya başladı. Seçil Çiftçi tarafından öldürüldüğü iddia edilen Semih Sevim kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, neden öldürüldü? Semih Sevim mesleği nedir, ne iş yapar?

Semih Sevim kimdir, kaç yaşında, nereli, neden öldü?
16 Ocak 2023 - 11:59
İstanbul’da işlenen bir cinayet, ülke gündemine bomba gibi düştü. Semih Sevim isimli bir şahsın cansız bedeni, ormanlık alanda bulundu. Emniyeti harekete geçiren cinayet hakkında geniş çaplı bir araştırma başlatıldı.

Polis ekiplerinin araştırmaları sonucuna olayla ilgili gözaltılar da var.

İstanbul Sancaktepe’de mantar toplamaya çıkan vatandaşlar, ormanlık bir alan elleri ve ayakları bağlı bir şekilde cansız erkek bedeni ile karşılaştı. Vatandaşlar, durumu emniyet güçlerine haber verdi. Cesedin kime ait olduğu ise parmak izlerinden yola çıkılarak tespit edildi.

Yapılan ilk incelemenin ardından, ailesiyle irtibat kuruldu ve maktulün Tokat'ta ikamet ettiği, ancak kendisinden Haber alınmadığı için ailesi tarafından kayıp ihbarında bulunulduğu tespit edildi.

FAİL ESKİ KIZ ARKADAŞI ÇIKTI

Maktul Semih Sevim'in İstanbul’da görüştüğü kişilerin ifadeleri, kullandığı sosyal medya hesapları ve PTS (Plaka Tanıma Sistemi) üzerinden öldürülmeden önceki iletişim ve hareket trafiği belirlendi.

Olayda şüphesi olduğu değerlendirilenlere yönelik olarak 4 ayrı adreste eş zamanlı arama yapan Jandarma ekipleri; Semih Sevim'in eski kız arkadaşı Seçil Çiftçi’nin çelişkili ifadelerinden şüphelendi. Seçil Çiftçi’nin sosyal medya hesaplarından maktulü tehdit ettiği üzerine bulgular elde eden ve kaldığı evde uyuşturucu bulan ekipler Seçil Çiftçi’yi gözaltına aldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum