Öğretmen 1. (ilk bölüm) tek parça izle, 2. Bölüm fragmanı yayınlandı

Fox Tv ekranlarında ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Öğretmen dizisi sosyal medyanın da gündemine oturdu. Öğretmen 1. İlk bölüm tek parça full kesintisiz izle, 2. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu ne? İşte detaylar...

Öğretmen 1. (ilk bölüm) tek parça izle, 2. Bölüm fragmanı yayınlandı
05 Mart 2020 - 10:13
Ekranların yeni dizisi Öğretmen bu akşam 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlker Kaleli’in başrolünde yer aldığı dizi ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Dizinin birinci bölümünde; bir sene önce Akif’in belki de hayattaki en mutlu günüyle başlar… O gün Akif, sevdiği kadın olan Zeynep’e evlenme teklifi eder. Zeynep, Küçükkapı Lisesi’nde öğretmenliğe ilk başladığı gün aynı zamanda Akif’le nişanlanmıştır. Zeynep bir öğretmen olarak Küçükkapı Lisesi’ne ilk adımlarını atarken Akif, bunun sonun başlangıcı olduğunu bilmeden ona aşkla baka kalmıştır. Peki Öğretmen 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Öğretmen ilk bölüm izleme sayfası…
ÖĞRETMEN DİZİSİ KONUSU NE?
Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli yeni projesi ile ilgili “Bu yüzyılın insanına, hepimize, içinde kaybolup gittiğimiz hayatlarımızda artık sesini duymadığımız, gözden düşmüş vicdanın, kalbin ve iyi olmanın dersini veren bir garip öğretmen, bir deli düzen ve arasında yalpayıp duran kör hayatlar... Gördüğüm en güzel “insan olma” derslerinden..” dedi.
Başarılı oyuncu Ceren Moray ise “Bu harika hikayenin bir parçası olmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Kendi seyircisini yaratacak olması Öğretmen’i daha da özel kılıyor, böyle özel, soluksuz bir hikayeyi paylaşacak olmak hepimiz için mutluluk verici.” şeklinde duygularını ifade etti.
ÖĞRETMEN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?
Öğretmen dizisinin oyuncu kadrsounda, İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Şerif Erol yer alıyor.
ÖĞRETMEN 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI
Öğretmen dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı az önce yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanını aşağıda paylaştığımız bağlantıdan izleyebilirsiniz.
  ÖĞRETMEN İLK BÖLÜM ÖZETİ
Bir sene önce Akif’in belki de hayattaki en mutlu günüyle başlar… O gün Akif, sevdiği kadın olan Zeynep’e evlenme teklifi eder. Zeynep, Küçükkapı Lisesi’nde öğretmenliğe ilk başladığı gün aynı zamanda Akif’le nişanlanmıştır. Zeynep bir öğretmen olarak Küçükkapı Lisesi’ne ilk adımlarını atarken Akif, bunun sonun başlangıcı olduğunu bilmeden ona aşkla baka kalmıştır.
Bu olaydan bir sene sonra Akif Erdem; Küçükkapı Lisesi’nde Fizik Öğretmeni olarak 12A sınıfına girer ve öğrencileri rehin alıp okulla bağlantılarını koparacak bir bomba patlatır. Kimsenin zarar görmediği patlamada; bütün 12A sınıfı ve emniyet güçleri, Akif’in bunu neden yaptığını öğrenmeye çalışacaktır…
Akif Öğretmen; herkese büyük bir ders verecektir…
ÖĞRETMEN İLK BÖLÜM İZLE
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum