MHP'li Özdemir'den MHP Belediyelerinin Bulunduğu İlçelerde Görev Yapan Muhtarlara Teşekkür Mektubu

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MHP Belediyelerinin bulunduğu ilçelerde görev yapan mahalle muhtarlarına teşekkür mektubu gönderdi.  MHP’li Özdemir, mektubunda 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerden bu yana üstlendikleri sorumluluk çerçevesinde görev yaptıkları ilçelerin kalkınması ve hizmetlerin ulaştırılması konusunda gösterdikleri üstün gayretten ötürü muhtarlara teşekkür etti. 

MHP'li Özdemir'den MHP Belediyelerinin Bulunduğu İlçelerde Görev Yapan Muhtarlara Teşekkür Mektubu
22 Ocak 2024 - 10:10
Milletvekili olarak Kayseri’ye hizmet etmenin mutluluk ve gururunu yaşadığını belirten Özdemir, “Memleketimiz için beraber çalıştığımız zaman içerisinde gösterdiğiniz yakınlık ve içten samimiyetiniz, gönlümüzde ayrı bir yere sahip olmanıza vesile olmuştur.” İfadelerini kullandı. 

Özdemir, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerle beraber şahsınız, mahalleniz ve Pınarbaşı için yeni bir dönem daha başlayacaktır. Ayırmadan, ayrışmadan Türkiye için canla başla hizmetimizi sürdüreceğimiz bu yeni dönemde, birliğin gücüyle ilçemizi inşallah daha ileri seviyeye taşımak için mücadele edeceğiz.” dedi. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’in teşekkür mektubu şöyle: 
31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerden bu yana mahallenizde üstlendiğiniz sorumluluk çerçevesinde ilçenizin kalkınması ve hemşerilerimize hizmetlerin ulaştırılması konusunda üstün gayret gösterdiniz. Sizlerle beraber aynı dönemde milletvekili olarak ilçemize hizmet etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyorum. Memleketimiz için beraber çalıştığımız zaman içerisinde gösterdiğiniz yakınlık ve içten samimiyetiniz, gönlümüzde ayrı bir yere sahip olmanıza vesile olmuştur. 
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerle beraber şahsınız, mahalleniz ve ilçeniz için yeni bir dönem daha başlayacaktır. Ayırmadan, ayrışmadan Türkiye için canla başla hizmetimizi sürdüreceğimiz bu yeni dönemde, birliğin gücüyle ilçenizi inşallah daha ileri seviyeye taşımak için mücadele edeceğiz. 
Gerek bu zamana kadar kendi mahallelerinizdeki sorunların aşılması ve taleplerin karşılanması konularındaki kıymetli çalışmalarınız, gerekse ilçeniz için müşterek çabalarımıza sağladığınız eşsiz katkılarınız için teşekkür ediyor, sizlerin şahsında ailenizle beraber tüm hemşerilerimizi hürmet, muhabbet, sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum