İyi Parti Milletvekili Aylin Cesur şehit cenazesinde cemaatin önüne geçerek saf tuttu

Suriye’nin İdlib kentinde rejim kuvvetlerinin hain saldırısı sonucunda şehit düşen 36 askerimizin cenazesi kılınan cenaze namazlarının ardından memleketlerinde sonsuzluğa uğurlandı. Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’in, memleketi Afyonkarahisar’da kılınan cenaze namazına ise, İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur’un skandal hareketi damga vurdu. İşte o görüntüler…

İyi Parti Milletvekili Aylin Cesur şehit cenazesinde cemaatin önüne geçerek saf tuttu
02 Mart 2020 - 21:35
İdlip'teki saldırıda şehit olan 36 Mehmetçik'ten Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin dün memleketi Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Şehit Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in, Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu tarafından kıldırılan cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, cenaze namazı kılanların önüne geçerek tek başına ilk önce namaz kılıyormuş gibi poz verdi ve ardından da ellerini açıp cemaatle birlikte dua etti.
Milletvekili Cesur'un bu hareketi şaşkınlıkla karşılanırken, bu anları da kendi danışmanı cep telefonu ile görüntüledi. Milletvekili Cesur tarafından sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar bir taraftan tepki çekerken bir yandan da şaşkınlıkla karşılandı.
VİDEO İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYINIZ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum