• Haberler
  • Magazin
  • Hercai 38. son bölüm full HD izle, 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai 38. son bölüm full HD izle, 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai, her Cuma izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. 38. bölümü yayınlanan Hercai dizisi internette aranmaya başladı. Hercai 38. son bölüm tek parça izle! Hercai 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Hercai 38. son bölüm full HD izle, 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Atv ekranlarının ve Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Hercai, 27 Mart Cuma akşamı 38. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Hercai 38. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler dizinin son bölümünü ve yeni bölüm fragmanını internette arıyor. Hercai 38. son bölüm tek parça full izle! Hercai 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…
HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ
Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran’ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran’ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!
Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran’dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran’ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.
Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.
HERCAİ 38. BÖLÜM İZLE
HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

Hercai dizisinin 38. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler dizinin yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Hercai 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
HERCAİ 39. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Bakmadan Geçme