• Haberler
  • Magazin
  • Hekimoğlu 10. Son bölüm tek parça izle, 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu 10. Son bölüm tek parça izle, 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Hekimoğlu dizisi 3 Mart Salı akşamı 10. Bölümüyle ekranlara geldi. Hekimoğlu 10. Son bölüm tek parça kesintisiz full izle, 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu 10. Son bölüm tek parça izle, 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kanal D ve Salı akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Hekimoğlu, 3 Mart Salı akşamı izleyicilerle buluştu. 10. Bölümüyle ekranlara gelen diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenlerse soluğu internette aldı. Hekimoğlu dizisinin 10. Bölümü internette araştırılıyor. Hekimoğlu 10. Son bölüm tek parça full kesintisiz izle! 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…
HEKİMOĞLU 10. BÖLÜM ÖZETİ
Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün, yeni yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlar. Gelir gelmez önlük giymeyen tek doktor olarak Hekimoğlu dikkatini çeker. Hekimoğlu ise, Vahap'ın görünen iyi niyetinin altında başka amaçları olduğundan şüphelenmektedir.
Öte yandan, genç ve başarılı bir CEO olan Sevgi hastaneye yatırılır ve dosyayı Tıbbi Tanı Departmanı devralır. Genç kadının durumu hızla kötüye gider ve kalp nakline ihtiyaç duyar. Hekimoğlu kadını iyileştirmek uğruna büyük bir riski göze alacaktır. Öte yandan tedavi sürecinde Emre'nin yaptığı büyük bir hata Hekimoğlu'nu çok sinirlendirir ve ikisi arasındaki ipleri kopma noktasına getirir.
Hekimoğlu, Emre'yi kovacak mıdır? Vahap ve Hekimoğlu arasındaki soğuk savaş nereye gidecektir? Hekimoğlu'nun kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalan mesleğine mal olacak mıdır?
HEKİMOĞLU 10. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
HEKİMOĞLU 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hekimoğlu dizisinin 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 
HEKİMOĞLU 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 
 
 

Bakmadan Geçme