• Haberler
  • Magazin
  • Güvercin 12. Son bölüm tek parça izle, 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Güvercin 12. Son bölüm tek parça izle, 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

​​​​​​​Star Tv'nin sevilen dizilerinden Güvercin, 8 Mart Pazar akşamı 12. Bölümüyle ekranlara geldi. Güvercin 12. Son bölüm tek parça full izle, 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Güvercin 12. Son bölüm tek parça izle, 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Star Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Güvercin, 8 Mart Pazar akşamı 12. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Güvercin 12. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin son bölümünü internette araştırmaya başladı. Güvercin 12. Son bölüm tek parça izle! 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar ve izleme linki…
GÜVERCİN 12. BÖLÜM ÖZETİ
Aşk, düşmanlığı yenebilecek mi?
Kasım'ın Celil'i öldürmesini engellemeye çalışan Zeliha yanlışlıkla Nefise'yi vurmuş; bu yüzden de Nefise'nin bebeğini kaybetmesine yol açmıştır. Kavvilerle Cibranoğulları arasındaki kan davası yeniden başlar. Birbirlerine olan aşklarını itiraf edip sonunda gönüllerince yaşamaya karar veren Zülüf ve Kenan, kendilerini iki aile arasına giren yeni düşmanlığın ortasında bulurlar. Zülüf, Kenan'a olan duyguları ve bütün bunların getirdiği zorunluluklar arasında bir tercih yapması ikileminde kalır. Torununun ölümüne sebep olduğunu düşünerek vicdan azabıyla kavrulan Zeliha'yı şimdi içeride zorlu günler ve acılar beklemektedir; çünkü Kevsa intikam için harekete geçmiştir. Zülüf'ün, annesinin uğradığı haksızlık ve yaşadığı acılar yüzünden kahrolduğunu gören Kenan, Zeliha'yı kurtarmak için büyük bir fedakarlık yapmaktan çekinmeyecektir. Bütün bunları lehine çevirerek konağa geri dönen Kevsa, şimdi Ökkeş'le evlenerek yerini daha da sağlamlaştırdığını düşünen Nimet'le başetmek zorundadır.
GÜVERCİN 12. SON BÖLÜM İZLE
GÜVERCİN 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Bakmadan Geçme