Galatasaray'dan Volkan Demirel'e anlamlı çağrı!

Ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketi sonrası gösterdiği reaksiyon, çaba ile büyük takdir toplayan Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'e Galatasaray cephesinden anlamlı bir çağrı geldi.

Galatasaray'dan Volkan Demirel'e anlamlı çağrı!
10 Şubat 2023 - 10:42
Ülkemizin yaşadığı deprem felaketi, spor dünyasında da derinden hissedilmeye devam ediyor. Deprem sonrası gösterdiği reaksiyon, çaba ve içten çağrısı ile Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, ülke genelinde çok değerli bir farkındalığın sembol isimlerinden oldu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMAMIŞTI

Volkan Demirel, deprem sonrası Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla Hatay'da bulunduğu bölgedeki insanlar için yardım istemişti.

Canlı yayın sırasında gözyaşlarına boğulan Demirel, "Burada herkes perişan. Herkes can çekişiyor Hatay'da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkan varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Sadece Hatay değil, çevre illerde de durum aynı. Lütfen Allah rızası için yardım edin" ifadelerini kullanmıştı.

CHRISTIAN ATSU VE TANER SAVUT AÇIKLAMASI

Aileleriyle birlikte Hatayspor oyuncularının kafilesine liderlik eden Volkan Demirel, enkaz altındaki Christian Atsu ve Taner Savut hakkında açıklamalarda bulundu.

İki isimden de henüz net bir haber alınamadığını belirten Demirel, "Atsu ve Taner Savut’tan henüz haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Çok zor şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile zor geçeceği bir aralıktan çıkardık, çok şükür hepsi kurtuldu. İnsanlar gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Bütün takım ailelerine sığındı. Bilgi geldikçe ben her şeyi paylaşırım" ifadelerini kullandı.

FELIPE MELO'DAN VOLKAN DEMİREL TWEETİ

Futbolculuk dönemlerinde ezeli rekabetin sembol isimleri haline gelen Felipe Melo ve Volkan Demirel için acı günlerin yaşandığı bu dönemde durum çok daha farklı bir hale geliş durumda.

Galatasaraylı bir taraftarın Volkan Demirel için attığı, "Sabahtan beri eşiyle birlikte Hatay'da depremzedelere yardım ediyor yüreği kaleciliğinden bile güzelmiş. Seninle gurur duyuyoruz kaptan Volkan Demirel!" tweet sonrası bunu alıntılayan Felipe Melo, emoji ile şükran duygusunu ifade etmişti.

GALATASARAY'DAN ÇAĞRI

Volkan Demirel konusunda bir hamle de Galatasaray Kulübü'nden geldi. Futbol+'ya açıklamalarda bulunan Galatasaray Basın Sözcüsü Rıza Morova, Volkan Demirel'i kulüp kanalında ağırlamak istediklerini dile getirdi.

Yaptığı açıklamada Morova, "Volkan Demirel hepimizi ağlattı. Kendisini GS TV'ye davet ettik. 'Bağlantı yapıp duygularını anlatır mısın, hem güzel olur. Çünkü taraftarlar seni yanlış tanıdı' dedik" ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum