Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) sezon finali (165. Son bölüm) tek parça full izle

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 28 Nisan’da yayınlanan 165. Bölümüyle sezon finali yaptı. Koronavirüs sebebiyle sezon finalini erken yapan EDHO dizisinin izleme linki araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. Son bölüm (sezon finali) tek parça full kesintisiz izle…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) sezon finali (165. Son bölüm) tek parça full izle
29 Nisan 2020 - 21:17
Atv ekranlarında yayınlanan ve severek izlenen EDHO, 165. Son bölümüyle sezon finali yaptı. EDHO sezon finalini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler diziyi internette araştırmaya başladı. EDHO 165. Son bölüm tek parça full kesintisiz izle!
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
“Bizim dostumuz yok!”
Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan’ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır. Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir.
Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez. Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas’ın Behzat’a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür’ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır. Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet’in, kardeşim dediği Hızır’a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır. Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet’in Behzat’ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.
EDHO 165. SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum