Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 159. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO), 159. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO’da şoke eden gelişme. Haneden bir kişi daha mı eksilecek? EDHO 3 Mart Salı yeni bölüm fragmanı var mı? EDHO yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 159. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
02 Mart 2020 - 15:13
Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 159. Yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. EDHO yeni bölümde neler olacağını merakla bekleyenler internet üzerinden araştırmalarını yoğunlaştırdı. Salı akşamlarının ve Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan EDHO’da bu hafta neler olacak? 159. Bölüm fragmanında dikkat çeken detay! EDHO 159. Yeni bölüm fragmanı izle!
EDHO 159. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Atv ekranlarında Ziraat Türkiye Kupası maçında karşılaşacak olan Trabzonspor-Fenerbahçe maçından dolayı 3 Mart Salı günü değil 10 Mart Salı günü yayınlanması bekleniyor. Ziraat Türkiye Kupası maçından dolayı EDHO 159. Yeni bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. EDHO 159. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada bulabilirsiniz…
EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ
Uğradığı ihanet yüzünden gözü dönen Boran, başına buyruk hareket ederek Demeti kaçırmış, bu hareketiyle bir kere daha masanın güvenini sarsmıştır. Bicoların kurduğu oyuna karşılık olarak yaptığı planla, Demet'i rehin alarak onu kurtarmaya gelen herkesten intikamını almayı amaçlamaktadır; fakat işler planladığı gibi gitmez. Çakırbeyli hanesine yapılan beklenmeyen bir ziyaret olayların seyrini değiştirecektir.
Nasıl yaşayacağından çok düşmanlarının nasıl öleceğini düşünen Boran, kendi yöntemleriyle Bicolara bir bedel ödetmeye çalışırken dostlarını da etrafında istemez. Ateşin üzerine üzerine giden Boran bu tavırlarıyla masanın tepkisini toplamaya devam edecektir. En başta, söz konusu ihanet olduğunda, oğlunun dahi gözünün yaşına bakmamış olan Haşmet'in kabullenemeyeceği bir durumdur bu. Masanın aleyhine hareket eden üyelerin akıbetini oylamaya açma yetkisi bulunan Hızır, oylanacak kişi bir dostu olmasına rağmen, masayı toplantıya çağıracaktır.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum