Cuma namazı öncesi bir vatandaş Müslüman oldu
Kayseri’de bir vatandaş Cuma namazı saatlerinde bir camiye giderek Müslüman oldu. Vatandaşın imamla birlikte söylediği kelime-i şehadet sözleri ise cemaat içerisinde bulunan bir vatandaşın kamerasına yansıdı.
![Cuma namazı öncesi bir vatandaş Müslüman oldu](https://www.ulakhaber.com/images/haberler/2024/01/cuma-namazi-oncesi-bir-vatandas-musluman-oldu.png)
26 Ocak 2024 - 15:31
KAYSERİ (1HA) – Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fevzi Mercan Camiine bir kişi Cuma namazında camiye giderek Müslüman oldu. Cami imamının Müslüman olmak isteyen kişiye kelime-i şehadeti kelime kelime söyleterek Müslüman olmasına vesile olduğu anlar ise cemaat içerisinden bir kişinin telefon kamerasına yansıdı. Daha sonra camii imamı Müslüman olan kişiye temennilerde bulundu.
FACEBOOK YORUMLAR