Bir Zamanlar Çukurova 61. son bölüm tek parça full izle

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 26 Mart Perşembe akşamı 61. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 61. bölümüne Demir ve Züleyha’nın mahkemesi damgasını vurdu. Bir Zamanlar Çukurova 61. son bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 61. son bölüm tek parça full izle
27 Mart 2020 - 12:25
Atv ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova, 61. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler diziyi internette araştırıyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın 61. bölümüne mahkeme olayı damgasını vurdu. Hünkar, yaptıklarından bin pişmandır! Demir mahkemede Züleyha'yı kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama son anda salona gelecektir. Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm tek parça full izle!
61. BÖLÜM ÖZETİ
Hünkar, yaptıklarından bin pişmandır! Demir mahkemede Züleyha’yı kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama son anda salona gelecektir. Hünkar, Fekeli, Yılmaz, tüm konak ahalisi ve hatta Savcı Jülide nefesini tutarak Demir’in ifadesini bekler. Demir, hakime Züleyha’ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!
KÜÇÜK ADNAN, ANNESİNİ ARIYOR!
Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan, annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!
MÜJGAN YAŞAYACAK MI?
Yılmaz, Züleyha’nın mahkemesindeyken, oğlunu halası Behice ile birlikte çiftlikteki küçük konağa, kendi evlerine yollayan Müjgan, yaptıklarının vicdan azabı ile aldığı kararı uygulayacaktır. Müjgan, oğluna ve Yılmaz’a bir mektup bırakarak bileklerini keserek, hayatına son vermek isteyecektir.
YILMAZ’IN HAYATINI ALT ÜST EDEN İKİ AYRI MEKTUP!
Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokumaya başlayacaktır. O mahkeme salonunda yine hepsinin hayatını alt üst edecek gelişmeler yaşanırken, Müjgan da yine herkesi alt üst edecek bir şey yapacaktır. Yılmaz, henüz bilmese de Müjgan ona ve oğluna bir mektup bırakarak yaşamına son vermeye kararlıdır. Ancak Yılmaz’ın alacağı tek mektup Müjgan’dan gelen olamayacaktır, Yılmaz’ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha vardır.
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
62. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 61. bölümü biter bitmez dizide haftaya neler olacağını merak edenler internette 62. bölüm fragmanını da araştırıyor. Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?
FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum