Ben Bu Cihana Sığmazam 2 bölüm full tek parça izle ATV youtube

ATV ekranlarının yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, 27 Eylül Salı akşamı 2. Bölümüyle yayınlandı. Dizinin son bölümünü kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler internette izleme linki arıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam 2. Bölüm tek parça full reklamsız youtube izle. Ben Bu Cihana Sığmazam 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı izle?

Reklam
Ben Bu Cihana Sığmazam 2 bölüm full tek parça izle ATV youtube
27 Eylül 2022 - 22:09
Reklam
Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Pelin Akil gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam adlı dizi, izleyicileri ekranlarının başına kilitliyor. Salı akşamları yeni bölümleri ile yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam’ı kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler de internet üzerinde izleme linki aramaya başladı.

Yayınlandığı günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran dizi, reyting sonuçlarında da üst sıralarda yer alıyor. Zirveyi kimselere kaptırmayan fenomen dizi, bu dizi sezonunda adından sıkça söz ettireceğe benziyor. İşte merakla araştırılan dizi hakkında detaylar…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

15 yıl önce öldü gösterilerek Özbekistan'a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul'a geri dönmek zorunda kalır. Elbette, herkes tarafından öldü bilinen bir adamın, 15 yıl sonra birdenbire ortaya çıkmasının sonuçları olacaktır.

Cezayir'in kanlı canlı karşısında olduğunu gören ailesi de büyük bir şok geçirir. Yalnızca aile değil, 15 yıl önce İstanbul'u terk edip giden "Şehrin Sahibi"nin geri dönüşü, yeni sahipleri de rahatsız edecektir.

Cezayir, şimdi hem bir yandan on beş yıllık yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, yeniden kabulünü sağlamak, hem gelişiyle rahatsızlık verdiği mafya gruplarıyla mücadele etmek, hem de CIA'in tuzaklarından kendisini ve ailesini korumak zorundadır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 2. BÖLÜM İZLE

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum