Bayram çikolataları vitrindeki yerini aldı

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vitrinlerde bayramlık çikolata ve şekerler de yerini aldı. ZADE Çikolata ve Şekerleme’de birbirinden farklı ve kaliteli bayram çikolataları ve şekerlerini Kayserililerin beğenisine sundu.

Bayram çikolataları vitrindeki yerini aldı
19 Nisan 2023 - 19:18
Yeni açılan ve kısa sürede Kayserililerin uğrak merkezi haline gelen ZADE Çikolata ve Şekerleme, yaklaşan bayram nedeniyle çikolata, şekerleme ve lokum satışına başladı. ZADE Çikolata ve Şekerleme 150 çeşit çikolata çeşidi ve birçok ünlü marka ile Kayseri’nin en bol çeşitli mağazası olmaya aday.

Yaklaşan bayram nedeniyle piyasada yaşanan hareketlilikten umutlu olan ZADE Çikolata ve Şekerleme, birçok çeşit ürünü ile vitrinlerini süsledi ve bayramlık şeker satışlarına başladı.
Bayram çikolatalarının yanı sıra şeker, lokum, baharat, kuruyemiş, pasta ve tatlı malzemeleri gibi gıda ürünleri satışında da artış olduğunu ifade eden ZADE Çikolata ve Şekerleme Mağazası yetkilileri,  hareketlenen bayram alışverişinin çikolata ve şekerleme ürünlerine de yansımaya başladığını aktardılar.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum