Bay Yanlış dizisi oyuncuları kimdir, konusu ne, nerede çekiliyor?

Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı Fox Tv’nin yeni dizisi Bay Yanlış ilk bölümüyle ekranlara geldi. Bay Yanlış dizisi, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bay Yanlış oyuncuları kimdir, konusu ne, dizi nerede çekiliyor? İşte detaylar…

Bay Yanlış dizisi oyuncuları kimdir, konusu ne, nerede çekiliyor?
27 Haziran 2020 - 12:55

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış, ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan ilk bölümüyle merak uyandıran dizi, internette en çok arananlar listesine şimdiden girmeyi başardı. Bay Yanlış dizisi oyuncuları kimdir, dizinin konusu ne, nerede çekiliyor? İşte merak edilenler…
BAY YANLIŞ DİZİSİ OYUNCULARI
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin oyuncu kadrosu da bir hayli merak konusu oldu. Bay Yanlış dizisinin başrolleri Can Yaman ve Özge Gürel’e kadroda; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Ecem Karavus, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi isimler eşlik ediyor.
BAY YANLIŞ DİZİSİ KONUSU
Dizide Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?
Bay Yanlış dizisi konusu nedir Bay Yanlış nerede çekiliyor
BAY YANLIŞ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Çekimleri İstanbul’da başlayan ve başrollerini Can Yaman ile Özge Gürel’in paylaştığı romantik komedi türündeki dizide ikiliye; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu gibi isimler eşlik ediyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum