Başkan İlmek'ten sporculara 132 bin TL'lik destek

İncesu Belediyesinin spor ve sporcu dostu başkanı Mustafa İlmek, 2022 yılında ilçede faaliyet gösteren farklı branşlardaki tüm spor kulüplerine 132 bin TL'lik malzeme desteği yaptı. 

Başkan İlmek'ten sporculara 132 bin TL'lik destek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, ilçe genelinde alt ve üst yapıda yaptığı çalışmalarla birlikte spora sağladığı destekle de adından söz ettirdi. Başkan İlmek, ilçede sporcu sayısının artması için Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 6 mahallede sentetik halı saha yapımını gerçekleştirdi.

İncesu Gençlik Spor başta olmak üzere ilçedeki birçok spor faaliyeti içerisinde bulunan kulübe malzeme desteği sağlayan Başkan İlmek “Göreve geldiğimiz günden bu günü ilçede birçok faaliyete imza attık. Belediye olarak sadece parke, park yapmıyoruz. İlçemizin değeri olan genç nesillerin sağlıklı yetişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İlçemizde birçok futbol, Voleybol, Basketbol, Dart, Muay Thai, Boks gibi birçok spor faaliyeti sürdürülüyor. Bu branşlardaki sporcularına malzemeleri, Kayseri’ye gitmeleri için ulaşımlarını sağlıyoruz. Ayrıca ilçemizde erkek ve kadınlar için fitness merkezini faaliyete geçirdik. Halkımıza çok cüzzi fiyatlarla son teknoloji malzemelerle spor yapmalarını sağlıyoruz. 2022 yılında tüm branşlarda 132 bin TL’lik malzeme desteği sağladık. Geleceğimiz olan çocuklarımıza feda olsun” şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme