Başkan İlmek İstanbul'da iftar yemeğine katıldı!

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, İstanbul Kızılörenliler Derneği'nin düzenlendiği iftar yemeğine katıldı. Hemşerileri ile hasret gideren Başkan İlmek, “Allah birliğimizi beraberliğimiz bozmasın. Kardeşliğimiz daim olsun” dedi.

Başkan İlmek İstanbul'da iftar yemeğine katıldı!
02 Nisan 2023 - 00:09
İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, İstanbul’da Kızılörenliler Dayanışma Derneğinin düzenlediği iftar programına katıldı.

İftara Başkan İlmek’in yanı sıra İstanbul Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, İstanbul Kızılörenliler Derneği Başkanı Mustafa Ayten ve dernek üyeleri katıldı.  İftar programında konuşan Dernek Başkanı Mustafa Ayten, derneğin faaliyetleri ve yapacak çalışmaları hakkında bilgi verdi.Geleneksel olarak düzenlenen iftar programında hemşehrileri ile hasret gideren İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ise “Her yıl Kızılören Derneğimiz iftarda bizleri bir araya getiriyor. Burada ne siyaset ne ticaret konuşuruz. Burada önemli olan birlik ve beraberliğimiz. Bunu bizlere yaşatan Dernek Başkanımız Mustafa Ayten ve yönetimine teşekkür ederim.” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum