Başkan Cabbar'dan Aday Şengül'e destek

Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Adem Şengül’ün Proje Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “10 yıl boyunca tutmuş olduğum hizmet bayrağını gönül rahatlığıyla Adem başkanımıza tevdi ediyorum. 31 Mart gecesinde 17-0 ile Cumhurbaşkanımıza çok güzel bir hediye vereceğiz inşallah” dedi.

Başkan Cabbar'dan Aday Şengül'e destek
26 Mart 2024 - 22:35
KAYSERİ (1HA-ÖZEL)- Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Adem Şengül’ün Proje Tanıtım Toplantısı yapıldı. Toplantıya; AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve partililer katıldı.

Yeni dönem için Aday Şengül’e tam destek veren Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Sizlerden aldığım destekle 10 yıl boyunca ilçeme hizmet ettim, bu hizmet bayrağını gönül rahatlığıyla Adem başkanımıza tevdi ediyorum. Sizlerin de dua ve desteklerini bekliyoruz. Görüyoruz ki başarılı olacağız, rehavete kapılmadan desteklerinizi istirham ediyoruz. 31 Mart gecesinde 17-0 ile Cumhurbaşkanımıza çok güzel bir hediye vereceğiz” şeklinde konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum