Bakan Akar ve Başkan Büyükkılıç vatandaşla piknik etkinliğinde buluştu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen Mithatpaşa Kosova Parkı'nda Piknik Etkinliği'nde vatandaşlarla bir araya geldi. 

Bakan Akar ve Başkan Büyükkılıç vatandaşla piknik etkinliğinde buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Kocasinan ilçesine bağlı Mithatpaşa Mahallesinde Kosova Parkı’nda Piknik Etkinliği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Çeşitli ikramların sunulduğu etkinlikte vatandaşın ilgisi ve katılımı da oldukça yoğundu. 

PİKNİK ETKİNLİĞİNE TOGG İLE GELDİLER

Bakan Akar ile Başkan Büyükkılıç, etkinliğe Türkiye’nin yerli ve milli otomobil markası TOGG ile geldiler. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da etkinlikte Kayserililere hitap ederek, terörle mücadele, savunma sanayi ve deprem afetinin ardından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bakan Akar, birlik, beraberlik mesajı vererek, “Bu dostlarımızın sevineceği, düşmanlarımızın korkacağı bir yürüyüştür. Durmak yok, hep beraber yola devam. 85 milyon biriz, beraberiz. Biz bu milletin mensubu olmaktan dolayı, Kayserili olmaktan dolayı gurur ve şeref duyuyoruz. Biz milletimizin, hemşehrilerimizin ferasetine güveniyoruz. Sağ olun, var olsun. Sizleri seviyoruz, sizlere güveniyoruz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen piknik etkinliğinde konuşan Başkan Büyükkılıç, “Sayın Bakanımıza bizleri yalnız bırakmayıp, buraya teşrif ettiği için teşekkür ediyoruz” dedi. Kayserililere ‘iyi ki varsınız’ diyen Büyükkılıç, “Sizler iyi ki varsınız, sağ olun, var olun, Allah razı olsun. Her zaman olduğu gibi bizlere sahip çıkan, bizleri yalnız bırakmayan, ay yıldızlı Türk bayrağına, vatanına, milletine, devletine, inancına bağlı hemşehrilerim hepinize sevgiler, saygılar sunuyor, Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediyesi bando takımı ve çeşitli organizasyonlar ile ikramların yapıldığı piknik etkinliğinde, Başkan Büyükkılıç ile buluşan Erzurumlu Tahsin Dadaş isimli halk müziği sanatçısı da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a özel hazırladığı ‘Ben gönlümü Erdoğan’a bağlarım’ isimli şarkıyı seslendirdi.

Özellikle gençler olmak üzere vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bakan Akar ile Başkan Büyükkılıç, Kayserililerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakmadan Geçme