AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm: "Hem Memduh hem de Adem Başkanımıza sandıklarda muhteşem oy çıkacak"

Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Adem Şengül’ün Proje Tanıtım Toplantısı’nda konuşan AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, “Eminiz ki Memduh Başkanımıza ve Adem Başkanımıza sandıklardan muhteşem bir oy çıkacak. Develili birçok ileri gelen, değerli insanlar var. Develililer bir şey istiyorsa başarır, tuttuğunu koparır ve her yerde kendisini ispat eder. Şimdi sandıkta kendimizi ispat edeceğiz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm: "Hem Memduh hem de Adem Başkanımıza sandıklarda muhteşem oy çıkacak"
26 Mart 2024 - 22:32
KAYSERİ (1HA-ÖZEL)- Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Adem Şengül’ün Proje Tanıtım Toplantısı yapıldı. Toplantıya; AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve partililer katıldı.

Cumhur İttifakı olarak Develi’yi önemsediklerini dile getiren AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, “Eminiz ki Memduh Başkanımıza ve Adem Başkanımıza sandıklardan muhteşem bir oy çıkacak. Develili birçok ileri gelen, değerli insanlar var. Develililer bir şey istiyorsa başarır, tuttuğunu koparır ve her yerde kendisini ispat eder. Şimdi sandıkta kendimizi ispat edeceğiz. Diğer adayların da ellerinde bazı sonuçlar var ve bunu hazmedemiyorlar” diye konuştu.

Toplantıya telefon üzerinden bağlanan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki de Develili vatandaşlardan Başkan Büyükkılıç ve Aday Adem Şengül için destek talep etti ve her iki adaya da başarılar diledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum