• Haberler
  • Magazin
  • 23 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları: Boğa, yengeç, ikizler, akrep, başak, aslan, kova, yelkovan, koç, terazi, oğlak, balık

23 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları: Boğa, yengeç, ikizler, akrep, başak, aslan, kova, yelkovan, koç, terazi, oğlak, balık

Astrolojide günün yorumlarında hangi burç insanını neler bekliyor? 23 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumlarında aşk, sağlık, para gibi konularda hangi burçlar daha şanslı olacak? İşte detaylar…

23 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları: Boğa, yengeç, ikizler, akrep, başak, aslan, kova, yelkovan, koç, terazi, oğlak, balık
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Astroloji, hemen her insanın merak ettiği konulardan biridir. Her insan hayatının bir döneminde ya da her zaman astrolojiden ilham alır. Burçlar, insanların en merak ettiği konulardan biridir. Burçlar bu kadar merak edilirken günlük burç yorumlarının neler olduğu ayrıca bir merak konusudur. İnsanlar kendi burçlarının gün içerisinde hangi noktalarda etkin olacağını bilmek ister ve bu yüzden günlük burç yorumlarını da araştırır. 23 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları da araştırılmaya başlandı bile. Biz de sizler için 23 Mart günlük burç yorumlarını derledik. Hangi burcun kadın-erkeğini neler bekliyor? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcu insanlarının 23 Mart günlük burç yorumlarında neler var? İşte detaylar…
23 MART 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
KOÇ BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)
Bugünlerde söylenen her şey sizi etkiliyor. Kırılgan haliniz artık işyerine de yansıdı. Aileniz de partneriniz de yanınızda. Artık biraz rahatlayın. İşyerinde yükselme dönemindesiniz. Gereksiz detaylara takılmamalısınız. Harcamalara dikkat edin, ödemeleriniz artıyor.
BOĞA BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)
Zekanızla insanları etkilemeye devam ediyorsunuz. Herkes size gıpta ederek bakıyor. Bugün her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, partnerinizin sizi anlamasına izin vermiyor ve düşüncelerinizi gizlemeyi tercih ediyorsunuz. Maddi olarak işler yoluna girmeye başladı. Dikkatinizi yapmanız gereken önemli işlere yöneltmelisiniz.
İKİZLER BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)
İş hayatınızdaki rutin hava dağılıyor. Yeni gelişmeler sizi de ilgilendiriyor. Bugün hayatınızda sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bugün kendinize zaman ayırarak, sosyal ve sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunlar düzeliyor. Kısa bir tatil yapmaya ne dersiniz?
YENGEÇ BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)
Bazen daha iyiye ulaşmak için risk almak gerekir. İşte siz de o günlerden birindesiniz. Bugün risk almanız gerekebilir. Hedeflediğiniz olan konulara yönelmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Adımlarınızı atarken acele karar vermemelisiniz. İşinizle ilgili hareketlilik var. Aceleci davranmayın, gelişmeleri bekleyin. Aşk hayatınızda gizemli davranmayı yeğleyebilirsiniz. Ancak aşırıya kaçmayın çünkü çevrenizdekiler bu tutumunuzdan sıkılmaya başladı.
ASLAN BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)
Kariyerinizde önemli adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Kaygılanmanızı gerektirecek bir durum yok. İş yerinde her şey yoluna giriyor. Ancak evde işler biraz karışık. Bugün aile içinde iletişim problemleri gündeme gelebilir ve bazı konular yorum yapmanızı gerektirebilir. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızın sıkabilir. Sakinliğinizi korumalısınız.
BAŞAK BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Aşkın gizemli gücü sizi yine etkisi altına aldı. Yeni başlangıçlar kapıda. Aceleci davranmayın, gelişmeleri bekleyin. Bugün maddi açıdan yapmak istediklerinizi gerçekleştirememenin sizi zorladığını hissedeceksiniz. İşinizle ilgili sizi geliştirecek yeni alanlar keşfedebilir. Bu alanlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz.
TERAZİ BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)
Bugünlerde çevrenizdekilerle bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda hassas bir dönemdesiniz. Size ulaşmak bir hayli zorlaşıyor. Sevdiklerinize kapılarınızı kapatmayın. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. İşyerinde beklediğiniz gelişmeler için biraz sabır. Her şey güzel olacak. Diş problemleriniz olacak, dikkat.
AKREP BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)
İlişkinizdeki problemler aşılıyor. Güven önemli ve siz bunu az kullanıyorsunuz. Ama kaygılanacak bir şey yok. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı alıngan bir tavır sergilemek yerine, yaşadığınız bazı olayları kabullenip, daha anlayışlı davranmakta yarar var. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ama biraz tasarruf.
YAY BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)
İşinizde her şey yolunda, bugün yine karlı bir gününüzdesiniz. Önünüze gelen fırsatları değerlendirin. Bugün kendinizi oldukça moralli hissedeceksiniz. Konuşmalarınız ve tavırlarınızla çevrenizdeki kişileri mutlu edeceksiniz. Ailenizle birlikte geçmişe yönelik konuşmalar yapabilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz.
OĞLAK BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)
Son günlerde işyerinizde yaşanan sorunlar sizi de etkilemeye başladı. Konu sizin dışınızda olabildiğince uzak durun. Bugün ilişkinizde açığa çıkmamış bazı konular gerginlik yaratabilir. Sevdiğiniz kişiyle gereksiz ve kırıcı tartışmalara girmek yerine yaratıcılığınıza arttıracak aktivitelerle uğraşın. Spor yapmak hem sağlığınıza hem ruhunuza iyi gelecektir.
KOVA BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün kendinizi güçlü ve zinde hissediyorsunuz. Çevrenizdekilere karşı anlayışlı ve hoşgörülü olmalısınız. Sevdiğiniz kişiye kendi fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmayın. Ortak bir yol bulmak o kadar zor değil. Harcamalarınıza dikkat edin.
BALIK BURCU 23 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)
Ne istediğinizi biliyorsunuz ve gelecek için planlarınız vardı. İleriye dönük hedeflerinizi belirlediğiniz günlerdesiniz. İş yerinizde alacağınız kararların bu plana zarar vermemesine dikkat edin. İlişkinizde ise sevdiğiniz kişiyle aranızdaki yoğunluk artabilir. Hobilerinize zaman ayırın, partnerinize de tabii.
 
 

Bakmadan Geçme