22 Mart 2020 Pazar günlük burç yorumları: Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık

22 Mart günlük burç yorumları, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcu kadın ve erkekleri neler bekliyor? Sağlık, para, aşk, yeni sürprizler ya da yeni arkadaşlıklar. 22 Mart Pazar günlük burç yorumları haberimizin detaylarında…

22 Mart 2020 Pazar günlük burç yorumları: Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık
21 Mart 2020 - 23:10
22 Mart günlük burç yorumlarını merak edenler internet üzerinden araştırmalara başladı. Astrolojinin gücüne inanlar günlük hayatta kendilerini nelerin beklediğini ve ne gibi sürprizler yaşayacaklarını merak ediyor. 22 Mart günlük burç yorumlarında neler var? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcu insanları hangi detaylar bekliyor? İşte cevabı…
KOÇ BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)
Bugün ruhen çok güçlü bir gününüzdesiniz. En güçlü yanlarınızı keşfedebilirsiniz. Beklemekte olduğunuz bir maddi getiri bugün karşınıza çıkıp sizi biraz da olsa feraha getirecek. Finansal olarak bazı değerlendirmeler yapabilirsiniz. Fakat yatırımdan çok borçları ödemek en mantık seçim. Zamanı doğru kullanıp elinizdeki işleri bitirmeye bakın.
BOĞA BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)
İnsanlardan sıkılmaya başlıyorsunuz bugün. Çevrenizdeki sıkıcı insanlardan bir süre uzak durmak en iyisi olacak. İş hayatınızla ilgili güzel fırsatlar bugün karşınıza çıkabilir. Sizi durduran olaylardan kendinizi kurtarıp rahatlamaya başlayacaksınız. Bir çok durum sizi bugün hayli yorulmanıza sebep olacak. Dikkatinizi vererek bu işlerden oldukça kolay sıyrılabilirsiniz.
İKİZLER BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)
Bugün hayatınızın en enerjik ve aynı zamanda huzurlu günlerinden birini yaşayacaksınız. Hiç bu kadar huzurlu ve enerjik olmadınız. Geçmiş yaşantıları değerlendirip yeni bir başlangıç için yani düşündüklerinizi uygulamak için güzel bir gün. Özel hayatınızda ise tatlı heyecanlar ve mutluluklar sizi bekliyor.
YENGEÇ BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün kötü bir haber alma ihtimaliniz var. Herhangi bir sağlık sorunu veya ikili ilişkiniz kötüye gidebilir. Sağlınızı sakın ihmal etmeyin. Net kararlar verip geçmişinize takılı kalmayın. Haksızlıkları ortadan kaldırma vakti geldi. Özel hayatınızda sevgilinizi veya eşinizi dinleyin. Beraber alacağınız kararlar daha olumlu sonuç verecek.
ASLAN BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)
Siz de bugüne huzurlu başlayıp bitirecek olanlardansınız. Bugün huzurlu bir gün sizleri bekliyor. Beraberliği uzun süren bir ilişkiyi resmileştirmekten korkmayın ve bu engeli aşın. Yaşanan sorunları görmezden gelmeyin ve açıklığa kavuşturun. Bugün en önemli şey sağlığınız. Havanın azizliğine uğrayıp gripten kaçının.
BAŞAK BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Yeni başlangıçlar sizin için iyi olabilir. En ufak bir yenilik sizi oldukça feraha kavuşturup rahatlatacak. Alacağınız her kararın ayrıntısına dikkat edin ve buna göre hedef belirleyin. Haklı veya haksız olduğunuz ayrılıklarda eski eşiniz veya sevgiliniz size karşı planlar yapıyor olabilir. Bunun önlemini mutlaka alın ve hazırlıklı olun.
TERAZİ BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)
Bugün enerjiniz oldukça yüksek olacak. Hem beden hem de ruhsal açıdan zinde olacaksınız. İşlerinizle ilgili de herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Etrafınızla ilgili olarak kıskanan gözlerden ve davranışlarınızdan uzak durun.
AKREP BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)
İşinizle ilgili problemleri mantık süzgecinden geçirerek aşacaksınız. Bugün yüksek zekanız size yardımcı olacak. Ancak bu durum karşısında da mütevazi olmayı elden bırakmayın. İnsanlar sizi takip ediyor olacak. Seyahat, eğlence gibi özel bir durumu erteleyebilirsiniz.
YAY BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)
Ruhunuzu özgür bırakmak istiyorsunuz. Bu haliniz ise gözlerden kaçmıyor. Davranışları ile uyumsuzluk yaratan insanlardan bir kaçını hayatınızdan atabilirsiniz. İş ile ilgili oldukça güzel haberler gelecek. Yalnız harcamalarınıza biraz dikkat etmelisiniz.
OĞLAK BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)
Daha önce almış olduğunuz hızlı kararlar, bugün problem olarak karşınıza çıkacak. Bu uyarıyı dikkate alın ve öfke ile alınacak kararlardan uzak durup bir kez daha düşünün. Maddi durumlar biraz sıkıntıya soksa da sabırla bunların üstesinden gelebileceğinizi biliyorsunuz. Aile içinde siz ve fikirleriniz daha önem kazanacak.
KOVA BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK YORUMU (21 Ocak - 20 Şubat)
Bugün geçmişinize gitmek isteyebilirsiniz. Özellikle yakınlarınızla yaşadığınız acı hatıralar gün yüzüne çıkabilir. Bugün daha kaygılı daha karamsar bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Ayağınıza gelen fırsatları değerlendirin. Ümit ettiklerinizi gerçekleştirmek için bugün iyi bir gün.
BALIK BURCU 22 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK ve HAFTALIK YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)
Kişisel gelişimizin yolunuzu açıyor. Aile ve çevrenizde isteklerinizi başarıya götürmeye yardımcı olacak. Kimsenin sizi yönlendirmesine sakın izin vermeyin ve kendiniz için doğruyu siz seçin. Özel yaşamınız ile ilgili alacağınız ani kararlarda duygusal davranmayı bir kenara bırakın. Çünkü bu ilişki içinde olduğunuz insanlarla çatışmaya sokabilir.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum