16 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Yaşamın bir parçası olan burçlar, insanlar tarafından merak ediliyor. Özellikle insanların karakteristik özelliklerinde etkin bir rol oynayan burçların, günlük, haftalık ve aylık olarak yorumları da merak konusu. 16 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumlarını sizler için derledik. 16 Mart Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu insanlarını neler bekliyor? İşte yanıtı…

16 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık
16 Mart 2020 - 00:30
Burçlar, çoğu insanın hem ilgi alanında yer alıyor. Hem de burç yorumları merak ediliyor. Günlük yorumları önemle takip edenler, 16 Mart günlük burç yorumlarını araştırmaya başladı. 16 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumlarında neler var? Aşk, para, sağlık, seyahat, yeni arkadaşlıklar gibi konular hangi burçları etkisi altına alacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu kadın ve erkeklerini neler bekliyor? İşte yanıtı…
KOÇ BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)
Partnerinizle bu aralar istediğiniz bir ilişki yaşıyor olmanız sizi hayli mutlu ediyor ve onun varlığı size kendinizi şanslı hissettiriyor. Onunla olan ufak tefek tartışmalar sizi bazen ümitsizliğe kapılmanıza sebep olsa da onu seviyorsunuz. Yapmayı düşündüğünüz bazı yatırımlar var bunun için daha önce de bir fizibilite raporlaması yaptınız uygun olduğunu düşündüğünüz şu günlerde yatırımınızı yapmalısınız. Ailenizle ilgili bazı problemler yaşıyorsunuz ancak kısa zaman da bunun da üstesinden geleceksiniz.
BOĞA BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)
Aşk sizin hayatınızda ne anlama geldiğiyle ilgili düşüncelere devam ediyorsunuz. Bu düşünce tüm benliğinizi sararken bir yandan da hayalperest ruh haliniz yeni maceralar için sizi harekete geçirecek bu güzel günlerde geçmişe dönük kendinize söz verdiğiniz şeyler aklınıza gelecek ve bunun tekrar gündeme gelmesiyle harekete geçeceksiniz. Yeni yatırımlar yapmanız söz konusu ve bunun için kendinizi zorlamadan geniş zamanda düşünmeyi yeğliyorsunuz.
İKİZLER BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)
Aşk hayatınızda gerçeklik dışı bakış açınız size ciddiyetsiz bir hava katıyor ve bunun sonucunda ilerleyen zamanlarda bir boş vermişlik algısı bırakıyorsunuz partneriniz üzerinde. Partneriniz sizden daha ciddi davranışlar beklerken sizse onun bu ilişkiyi fazla ciddiye aldığını düşünüyorsunuz. Aklınızda yatırım yapmak fikri yokken ailenizin zorlamasıyla yeni fikirler ediniyorsunuz ve bunu şuan olmasa da ilerisi için kullanacaksınız. İşiniz sizi sürekli oradan oraya savuruyor olmasını bazen kaldıramasanız da çoğunlukla işinizden memnunsunuz.
YENGEÇ BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)
Boş vermişliğiniz size eksi katıyor partneriniz sizin için uğraşırken siz onun bu davranışları karşısında adeta kılınızı bile kıpırdatmıyorsunuz. Bu durum daha fazla devam edemez ve onun çabalarına karşılık vermelisiniz aksi halde bitişe doğru yaklaşabilirsiniz. İşinizle kendinizi fazlasıyla yoruyorsunuz bu durum kendinize bile zaman ayıramamanızı neden oluyor. Yatırım yapmak fikri aklınızdan çıkmıyor ancak bunun için biraz daha temkinli davranmalısınız.
ASLAN BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)
İletişim sorunlarınızın olması sizi bazen yoruyor ancak bu sorun tek taraflı değil ve onun da en az sizin kadar olanlarda payı var. İşinizle ilgili bazı istemediğiniz durumlar olabilir her zaman istediğiniz sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Çevrenizde olan bazı olaylara dahil olmak istemeseniz de genel olarak sizi de ilgilendirdiği için dahil oluyorsunuz. Yaptığınız yatırımlarda kazançlı çıkıyorsunuz bu sizi motive ediyor.
BAŞAK BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)
Olumlu bazı gelişmeler sizin hoşunuza gidiyor ancak kesin bir çözüm elde edebilmiş değilsiniz bu konu da dikkatli davranmalısınız. İşinizle ilgili yeni teklifler aldınız fakat bunu biraz çabuk değerlendirmelisiniz aksi halde bir fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz. Kararsız ruh halinden kurtulmalısınız bu size yakışan bir ruh hali değil ve sonunda istediklerinnizi elde edebilmek varken neden zaman kaybedesiniz ki.
TERAZİ BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)
İlişkinizi göz önünde yaşıyorsunuz ve sizin özenilen bir ilişkinizin olması yakın çevrenizin özellikle de arkadaş sandığınız kişiler tarafından göze gelebilir dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda yaptığınız işi ilişkileri olumlu yönde ilerliyor ve bunun yararlarını göreceksiniz. Ödeme güçlüğü çektiğiniz borçlarınızı rahatlıkla ödeyecek zamanlara geliyorsunuz ve bundan sonrası için de maddi anlamada rahatlamalar söz konusu. Bazı kişilerin isteklerinin fazlalığı sizi yorabilir hayır demeyi bilmelisiniz.
AKREP BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)
Sevgilinizle ilgili düşündüğünüz şeyleri yapmanın tam zamanı. Bu zamana kadar boşuna beklediniz. İş hayatınızda hiç ummadığınız gelişmeler yaşanacak. Terfi söz konusu olabilir. Daha önce yapmadığınız şeyleri yapmak isteyeceğiniz ve geleceğe dair plan yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün karar verirken oldukça farklı adımlar atacaksınız. Para kullanımlarınıza dikkat. Hafta sonları sadece kendi cebinizden harcamayı bırakın. Arkadaş toplantılarında ödemeleri sadece siz yapmak zorunda değilsiniz.
YAY BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)
Bu kadar içten ve iyi niyetli olmayı bırakın. Çevrenizdeki insanlar iyi niyetinizi kullanmaya başlıyor ve bunları fark etmiyorsunuz. Kararsız davranışlarınız ve hareketlerinizden dolayı iş hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşanacak. Aşk hayatınızda yaşadığınız ikileme artık son vermelisiniz. Bir kalbin sadece bir insana ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Artık kararınızı veriniz yoksa yıllar su gibi akıp geçecek.
OĞLAK BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak)
İçe kapanıklığınız tavan yapmış durumda. Havaların güzelleşmesi sizi çok kısa bir süre etkilemiş yine tekrar eskisi gibi ruh halinizi bunalımlara sürüklemeye başlamışsınız. Buna son vermeni gerekiyor. Sadece kendiniz için değil çevrenizdeki insanların da ruh halini düzeltmek için bunu yapmalısınız. İş hayatınız güzel ilerleyecek. Çevrenizde çok seviliyorsunuz. Bugün aşk hayatınızda yine farklı duygular söz konusu. Onun kıymetini bilin.
KOVA BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak - 19 Şubat)
Sevgilinizle ilgili ilişkinizin içinde bir mantık aramaktan vazgeçin aşk içinde mantık olmaz. Aşk sadece aşktır özel anlamları olan içinde mantık olmayan. İstenilenin fazlasını yapmak sizin huyunuzda var ancak bunu yaparken sağlığınıza dikkat etmelisiniz takdir toplarken sağlığınızdan olabilirsiniz. Yatırım yapmak konusunda oldukça heveslisiniz ancak uygun zamanı beklemelisiniz.
BALIK BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat- 20 Mart)
Sevgilinizin tutamayacağı sözler verdirmemelisiniz sonuç hüsrana uğrayabilir ve bunun siz de yaratacağı etki ise hiç hoşunuza gitmeyecektir o halde en başından aşırı istekler de bulunmamak gerekir ve oluruna bırakmak en akıllıcası olur. İş yerinizde bazı olumsuz durumlar var ve bu durumlara dahil olmamak istiyorsunuz ancak sizi çoktan taraf haline getirmiş birçok insan var. Duygusallığınız bazen başınıza dert olsa da sizin yapınız bu ve kendinizi böyle seviyorsunuz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum