Halil Köktaş

Halil Köktaş


Rezilliğin son perdesi

10 Aralık 2020 - 19:51

Bak bak!
Gücü yeten yetene..
Başladı yine gölge oyunu!
Bunun adı vcicdansızlıktır!
Bunun adı haksızlığa çanak tutmaktır..
Haftalardır Kayserispor aleyhine verilen kararları şöyle gözönüne getirmeden verilen kararlar vicdansızlığın da ötesindedir. Göztepe maçında Kayserispor'un buz gibi golünü adı batasıca cihaz ile iptal edip, koskoca bir camiayı hem paradan, hem puandan, hem moralden eden TFF'nin adamları rezilliğin çirkinliğin daniskasını yaptılar. 
Bununla da yetinmeyen TFF'nin başka adamları, hızını alamayıp tüm hıncını kulübü için gecesini gündüzüne katan bir bayandan, Kayserispor Başkanı sayın Berna Gözbaşı'ndan çıkardı. Sahadaki TFF elemanlarının çirkinliklerine sessiz kalmayan Berna hanıma verilen bu ceza benim nazarımda yok hükmündedir!
Koskoca bir camianın emeğini, umutlarını çöpe atanlar için "Gelin bakalım buraya. Siz ne yapıyorsunuz" deyip cezayı veremeyen Nihat Özdemir ve kurumları, ellerini Kayserispor'un üzerinden çekmeleri gerekmektedir. 
Kayserispor'u maddi ve manevi sarıp sarmalayan başkan Berna Gözbaşı'nı bu hususta destek vermek, moral aşılamak ve TFF'nin haksızlığına dur demek adına sarı kırmızılı takıma gönül verenlerin de sessiz kalmaması gerekir.
Umarım bu karar Tahkim Kurulu'ndan döner ve hak yerini bulur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum