Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Şengül: “Cumhur İttifakı’nın gücüyle yapamayacağımız iş yoktur”

Cumhur İttifakı mensubu olmaktan büyük bir onur ve şeref duyduğunu söyleyen Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Adem Şengül, “Develi’de Adem Şengül’e, Büyükşehirde Memduh Başkanımıza desteklerinizi bekliyoruz. Özhaseki Bakanımız, Memduh başkanımız, büyükşehirdeki idareci arkadaşlarımız ve teşkilatımız bizlere güç veriyor. Bu güçle belediyede yapamayacağımız hiçbir şey yoktur, gece gündüz demeden çalışacağız. Develimize, sizlere layık bir evlat, kardeşiniz olmaya çalışacağım” dedi.


Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Şengül: “Cumhur İttifakı’nın gücüyle yapamayacağımız iş yoktur”

KAYSERİ (1HA-ÖZEL)- Cumhur İttifakı Develi Belediye Başkan Adayı Adem Şengül’ün Proje Tanıtım Toplantısı yapıldı. Toplantıya; AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve partililer katıldı.

Başkan Mehmet Cabbar’dan devralmış olduğu bayrağı en iyi yere taşıyacağını ifade eden Şengül, Cumhur İttifakı adayı olmanın büyük bir şeref ve onur kaynağı olduğunu vurgulayarak “Cumhur İttifakı’nın yapmış olduklarını hiç kimsenin yapamayacağını ifade ediyoruz. Develi’de Adem Şengül’e, Büyükşehirde Memduh Başkanımıza desteklerinizi bekliyoruz. Özhaseki Bakanımız, Memduh başkanımız, büyükşehirdeki idareci arkadaşlarımız ve teşkilatımız bizlere güç veriyor. Bu güçle belediyede yapamayacağımız hiçbir şey yoktur, gece gündüz demeden çalışacağız. Develimize, sizlere layık bir evlat, kardeşiniz olmaya çalışacağım” şeklinde konuştu.