Başkan İlmek: Yeni yılda, 2022’den daha fazla hizmet edeceğiz

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, 2022 yılının hizmet açısından verimli geçtiğini belirterek, 2023 senesinde daha fazla hizmet üreteceklerini söyledi. Meclis üyeleri ile birlikte İhsan Aras mahallesinde yapılan parke çalışmasını yerinde inceleyen İlmek, “Havaların çalışmaya elverdiği sürece parke döşemeye devam edeceğiz” dedi. 


Başkan İlmek: Yeni yılda, 2022’den daha fazla hizmet edeceğiz

İncesu Belediyesi yeni yılın ilk günlerinde de çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Hava sıcaklığının zaman zaman sıfırın altına düştüğü ilçede parke çalışmalarını sürdüren ekipler, belirlenen alanlara parke döşemeyi sürdürüyor. 

İhsan Aras mahallesinde çalışmaları meclis üyeleri ile birlikte yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek de 2023’te daha fazla parke döşeyeceklerinin sözünü verdi.

2022 yılının hizmet ve yatırımlar açısında son derece verimli geçtiğini vurgulayan İlmek, “2023 yılında da çalışmalarımıza kaldığımız yerden başladık. Daha önceden tespit ettiğimiz İhsan Aras mahallesindeki alanda parke hizmetine başladık. Soğuk havaya rağmen çalışmalarını sürdüren ekibime teşekkür ederim. Yeni yılın ilk mesai günlerinde meclis üyelerimizle birlikte mesai arkadaşlarımızın yanında olmak istedik. Bu yıl da 2022’den daha fazla miktarda parke hizmetini ilçemize kazandıracağız” diye konuştu.